TYLKO TERAZ DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY !!!

Kremy orzechowe

Jest 6 produktów.

Sklep orzechowe.eu - Smaczne i zdrowe kremy orzechowe.

W ostatnim czasie kremy orzechowe zyskują coraz większą popularność, są doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych które mają pozytywny wpływ na pracę naszego serca. Poza tym są bogate w białko, błonnik oraz kwas foliowy. Doskonale sprawdzają się jako urozmaicenie zbyt monotonnej d...

Sklep orzechowe.eu - Smaczne i zdrowe kremy orzechowe.

W ostatnim czasie kremy orzechowe zyskują coraz większą popularność, są doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych które mają pozytywny wpływ na pracę naszego serca. Poza tym są bogate w białko, błonnik oraz kwas foliowy. Doskonale sprawdzają się jako urozmaicenie zbyt monotonnej diety.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór kremów orzechowych z orzechów arachidowych, nerkowca oraz laskowych i migdałów. Wszystkie produkty oferujemy w przystępnej cenie, dbamy o ich jakość oraz terminowe dostawy. Niewątpliwą zaletą jest to że sami wytwarzamy produkty z naszej oferty, dzięki temu na każdym etapie produkcji oraz realizacji zamówienia możemy zadbać o to by zakupiony przez Państwa krem orzechowy spełniał najwyższe standardy jakościowe. Starannie wybieramy dostawców, tak aby nasze produkty wyróżniały się spośród innych kremów orzechowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą smacznych i zdrowych kremów orzechowych.

mniej
Więcej
Liczba produktów: 6
 • Krem z orzeszków arachidowych
  0045

  Krem orzechowy o konsystencji  masła z  chrupiącymi kawałkami orzeszków. Pozyskiwany w naturalny sposób ze zmielonych orzeszków arachidowych. 100% orzeszek arachidowy, bez  żadnych dodatków i polepszaczy smaku. Doskonały  jako zdrowy dodatek do kanapek, naleśników, wypieków, deserów czy koktajli.

  10,48 zł netto 11,00 zł brutto
 • Chrupiący krem z orzeszków arachidowych
  0001

  Krem orzechowy o konsystencji  masła z  chrupiącymi kawałkami orzeszków. Pozyskiwany w naturalny sposób ze zmielonych orzeszków arachidowych. 100% orzech arachidowy, bez  żadnych dodatków i polepszaczy smaku. Doskonały  jako zdrowy dodatek do kanapek, naleśników, wypieków, deserów czy koktajli.

  11,43 zł netto 12,00 zł brutto
 • Naturalny krem z orzechów laskowych
  0006

  Krem z orzechów laskowych o konsystencji masła pozyskiwany w naturalny sposób, ze zmielonych orzechów laskowych. 100% orzech laskowy, bez żadnych dodatków i polepszaczy smaku. Doskonały  jako zdrowy dodatek do kanapek, naleśników, wypieków, deserów czy koktajli.

  24,76 zł netto 26,00 zł brutto
 • Krem z migdałów
  0002

  Krem migdałowy o konsystencji masła pozyskiwany w naturalny sposób ze zmielonych migdałów. 100% orzech migdałowy bez  żadnych dodatków i polepszaczy smaku. Doskonały  jako zdrowy dodatek do kanapek, naleśników, wypieków, deserów czy koktajli.

  33,33 zł netto 35,00 zł brutto
 • Krem z orzechów nerkowca
  0004

  Krem z nerkowca o konsystencji masła pozyskiwany w naturalny sposób, ze zmielonych nerkowców. 100% orzech nerkowca, bez  żadnych dodatków i polepszaczy smaku. Doskonały jako zdrowy dodatek do kanapek, naleśników, wypieków, deserów czy koktajli.

  33,33 zł netto 35,00 zł brutto
 • Chrupiący krem z orzechów nerkowca
  0005

  Krem z nerkowca o konsystencji masła z chrupiącymi kawałkami orzechów. Pozyskiwany w naturalny sposób, ze zmielonych nerkowców. 100% orzechy nerkowca, bez  żadnych dodatków i polepszaczy smaku. Doskonały jako zdrowy dodatek do kanapek, naleśników, wypieków, deserów czy koktajli.

  35,24 zł netto 37,00 zł brutto
Akceptuję

Korzystamy z plików cookie. Możesz wyłączyć je w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.